Kanaviçe (Etamin) Kare Masa Örtüsü Örnekleri

Kanaviçe (etamin) örneklerinin bir çok geometrik şekilleri bulunmaktadır. Kanaviçe örneklerini geometrik şekillerinin üzerinde değişiklik yapmak oldukça zor ve zahmetlidir. Bu nedenledir ki bir çok kanaviçe şablonlarının yuvarlak üçgen kare ve dikdörtgen şekillerde görmekteyiz.

Etamin kare masa örtüsü örnekleri, kare masa örtüsü işlemek isteyenler için bir çok desen alternatifini sizlerle paylaşmaktayız. Desenler köşelerden denk gelecek şekilde işlemeniz gerekmektedir. Bunun için en basit yöntem ise kare örtünün bir köşesinden başlayıp öylece devam etmektir. Böylece kanaviçe örneklerinin tüm köşeleri denk gelecektir.

Dilerseniz paylaştığımız kanaviçe örneklerinin kare kısmını işledikten sonra boş kalan orta kısmını da farklı etamin şablonlarıyla süsleyebilirsiniz. Kanaviçe masa örtüsü örneklerinden 20 adet desen vardır. Mutfağınıza uygun meyveli desenler, salonunuza ve oturma odanıza uygun çiçekli,yapraklı desenler bulunmaktadır.

Kanaviçe şablonları işlenebilir netliktedir. Kanaviçe masa örtüsü örneklerinin boyutlarını kareleri sayarak öğrenebilir buna uygun olarak masanın boyutunu ayarlayabilirsiniz. Masa örtüsü örneklerini dikdörtgen şekilde de işleyebilirsiniz. Kanaviçe masa örtüsü örneklerini işledikten sonra kenarlarını ince şeritler işleyebilir, küçük bir dantel monte edebilir veya piko yaparak masa örtünüzü kullanabilirsiniz.

Paylaştığımız kanaviçe örnekleri istediğiniz renkte yapabilirsiniz. Kullanacağınız odanıza göre renk ayarlamalarını uygulayabilirsiniz. Odanızla uyum içinde olan örtüleriniz daha şık görünecektir.

Kanaviçe kare masa örtüsü örnekleri ve etamin masa örtüsü şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar. Kolay gelsin. 🙂

Leave a Comment