Kanaviçe (Etamin) Hayvan Motifli Duvar Saati Örnekleri

Kanaviçe örneklerinden bu yazımızda hayvan desenli duvar saati şablonlarını sizlerle paylaşmaktayız. Duvar saati örneklerinin çeşitleri oldukça fazladır. Mutfak için farklı kanaviçe saat örnekleri varken, salon ve diğer odalarınız için farklı kanaviçe saat örnekleri mevcuttur. Diğer kanaviçe duvar saati örneklerine ulaşmak için sitemizde bulunan kanaviçe menüsünü inceleyebilirsiniz.

Etamin saat örneklerini hayvan seven okurlarımız için tam istedikleri gibi sevimli hayvan desenleri bulunmaktadır. Paylaştığımız desenler arasında, fareli kanaviçe örnekleri, kedili kanaviçe örnekleri, kuş motifli kanaviçe örnekleri, balık, aslan, kelebek, köpek, ayıcık, baykuş, mirket motifli etamin hayvan örnekleri bulunmaktadır. Bir çok hayvan deseni bulunan yazımızda istediğiniz kanaviçe saat örneğini seçip işlemeye başlayabilirsiniz. Yapılan kanaviçe saat şablonlarını en yakın camcı veya çerçeve yapan dükkanlara götürüp saatinizi çerçeveletip kullanabilirsiniz.

Kanaviçe duvar saati örneklerimizde kolay ve zor örneklerimizde vardır. Yeni başlayanlar için kanaviçe kolay örnekleri tercih etmeleri gerekmektedir. El alışkanlığı kazanıldıktan sonra daha zor kanaviçe örneklerine geçebilirler. Paylaştığımız kanaviçe saat şablonların da 16 tane hayvan motifli etamin şemaları bulunmaktadır. Bazı kanaviçe örneklerimizde desenlerin resimli hali de mevcuttur. Kanaviçe nakışını yaparken kolaylık olması açısından kumaşınızı kasnağa gerip işleme yapabilirsiniz. Kasnakta yapılan işlemeler daha düzgün ve kumaş karelerini görmekte çok yardımcı olmaktadır.

 

Kanaviçe duvar saati örneklerini ve etamin saat şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar. İyi günler 🙂

 

 

 

Leave a Comment