Kanaviçe (Etamin) Havlu ve Pano Örnekleri

En güzel romantik kanaviçe (etamin) örneklerini sizler için hazırladık. Galerimizde sizlerin beğeneceğini umduğumuz harika etamin örnekleri mevcut. Aşkın ve sevginin simgesi olan birazda esprili etamin örnekleri vardır. Etamin örneklerini havlularda kullanabilirsiniz. Etamin havlu örneklerini tek başına kullanmak pek uygun olmayabilir. Etamin örnekleri havlulara küçük gelebilir. Bu nedenle sizler güzel bir ayarlama yaparak etamin havlu örneklerinize tasarımlarınızı uygulayabilirsiniz.

45 tane birbirinden güzel ve değişik etamin romantik örnekler vardır. Etamin örneklerini tek tek inceleyip işleme yapacağınız kanaviçe (etamin) örneklerine karar verebilirsiniz. Etamin örneklerinden küçük panolarda yapabilirsiniz. Çalışma masanıza, çocuğunuzun çalışma masasına veya duvarına işleyip çerçeveletip kullanabilirsiniz. Kumaş olarak sayılabilen her kumaşı tercih edebilirsiniz. Genelde etamin örnekleri için keten kumaşlar kullanılmaktadır. Pano ve tablolar için daha geniş dokunmuş, etamin örneklerinin daha hoş gözükmesini sağlayacak keten kumaşları tercih edebilirsiniz.

Son yıllarda moda olan kasnaklı panoları da tercih edebilirsiniz. Nişan tarihinizi, bebeğinizin doğum tarihini etamin örneklerinden güzel bir tasarım oluşturarak işleme yapıp kullanabilirsiniz. Paylaştığımız etamin (kanaviçe) örnekleri işlenebilir netliktedir. Çıktısını alıp rahatlıkla işleme yapabilirsiniz.

Kanaviçe örnekleri ve etamin şablonlarını eklemeye devam edeceğiz. İyi çalışmalar. Kolay gelsin 🙂

Leave a Comment