Kanaviçe (Etamin) Havlu Örnekleri 2017

Etamin örneklerden havlular çeyizleri süsleyen parçalar arasındadır. Havluları evlerimizde çok kullandığımızdan her türlü elişi örneklerinde kullanılmaktadır. Havluları etamin örneklerinden, kurdela nakışlarından, boncuk işlerinden, iğne oyası örneklerden bir çok elişi türlerinden yapılabilmektedir. Etamin havlu örneklerinden çok güzel bir galeri hazırladık. Galerimizde tamı tamına 120 tane etamin havlu örnekleri vardır. Bu etamin havlu örnekleri 2017 yılının en çok kullanılan ve tercih edilen etamin örneklerini barındırıyor.

Kanaviçe (etamin) örneklerinde birbirinden güzel desenler bulunmaktadır. Etamin havlu örnekleri 2017 desenlerinde; etamin karanfil şablonları, kanaviçe gül örnekleri, kanaviçe love örnekleri, etamin kalp örnekleri, etamin çiçek örnekleri, kanaviçe kelebek şablonları, kanaviçe lale örnekleri ve bir çok değişik gül şemaları vardır.

Kanaviçe havlu örnekleri 2017 özel galerimizde çok güzel havlular işleyebilirsiniz. Kanaviçe mutfak havlusu içinde uygun etamin örnekleri vardır. Küçük etamin örneklerini mutfak havlularına uygulayabilirsiniz. Aynı küçük havluları büyük havlular içinde kullanabilirsiniz. Bunun için etamin örneklerini serpme şeklinde ya da sıralı bir şekilde işleme yapabilirsiniz. Kanaviçe örneklerinin bir kısmında iplerin numaraları vardır. Belli bir etamin örneklerinde ise numara iplikleri yoktur. Sizler karar verdiğiniz renk tonlamalarından uygun iplikleri satın alıp işleyebilirsiniz.

Kanaviçe havlu örnekleri şemalarından banyonuzda kullanabileceğiniz havlunuza uygun bohça da işleyebilirsiniz. Çamaşır makineniz banyoda ise harika bir etamin havlu örnekleri takım olarak kullanabilirsiniz. Çeyizlerde çok öneme sahip olan kanaviçe havlu örneklerini, hem çeyizlik hemde hediyelik işleme yapabilirsiniz. Para kazanmak içinde güzel bir yöntemdir. Kanaviçe havlu örnekleri desenine göre fiyatları belirlenmektedir. Ortalama fiyat verecek olursak etamin havlu örnekleri 30 ile 70 arasında fiyat biçebiliriz. Basit, kolay etamin örneklerini daha uygun bir fiyata yaptırabilirsiniz. Burada önemli olan kanaviçe örneklerinin zorluğu ve büyüklüğüdür.

Kanaviçe (etamin) havlu örnekleri 2017 özel galerimizi sizlerle paylaştık. Etamin örneklerinden beğendiğiniz kanaviçe şablonlarını hemen uygulayarak işleme yapabilirsiniz. Birbirinden güzel kanaviçe (etamin) örnekleri 2017 desenlerinden beğenmediğiniz ya da aradığınız örnekler bulunmuyor ise diğer kanaviçe havlu örneklerine bakmanızı öneririz. Sitemizde bir çok etamin havlu örnekleri bulunmaktadır. Sitemizi inceledikten sonra eminim aradığınız etamin havlu örneklerini bulacaksınız.

Kanaviçe örnekleri ve etamin şablonlarının en güncel halleriyle eklemeye devam edeceğiz. Bizi sosyal hesaplardan takip etmeyi unutmayın. İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment