Kanaviçe (Etamin) Dalmaçya Köpekli Harf Örnekleri

En sevimli hayvanlardan bir tanesi de köpeklerdir. Hem dost canlısı olurlar, hem de sahibini korurlar. Köpek denilince hemen herkesin aklına üzerinde benekleri olan siyah beyaz renge sahip dünya tatlısı dalmaçya köpekleri gelir.

Kanaviçe alfabe örneklerinde tüm hayvan motifleri bulunduğu gibi dalmaçya köpekli harf örnekleride mevcuttur. Kanaviçe harf örneklerini genelde çiçek desenli, geometrik desenli, yaprak, bahçe desenli görmekteyiz. Kanaviçe nakışı çok geniş kapsamlı bir el işi olduğundan yeryüzünde bulunan bütün canlı-cansız her varlığın desenini görmek mümkün.

Kanaviçe harf örnekleri el havlusuna isimler işlenerek kullanılabilir. Kanaviçe dalmaçya köpekli harf örneklerini ise yine el havlusuna işleyebilirsiniz. Sadece harf kısımlarını işleyip, hayvan kısımlarını işlemeyebilirsiniz, bu tamamen size kalmış bir durumdur. Kanaviçe harf örneklerini belli bir kısımlarının desenlerini farklı uygulamalarda da kullanabilirsiniz. Örneğin; küçük bir dalmaçya köpekli pano yapabilirsiniz.

Kanaviçe dalmaçyalı köpek harf örneklerinden ise çocuk odasına isimlik işleyip asabilirsiniz. Çocuğunuz bu fikre bayılacaktır. Kanaviçe harf örneklerinden bebek doğum panosu da işleyebilirsiniz. Kanaviçe harf örneklerinden kız bebek veya erkek bebeğinizde harika kanaviçe doğum panosu tasarımı yapıp kullanabilirsiniz. Dilerseniz kanaviçe örneklerinden yardım alarak kendi kanaviçe örneğinizin desenini çıkarabilirsiniz.

Kanaviçe harf örneklerini yaparken; desenin boyutuna ve renk tonlamasına dikkat etmemiz gereklidir. Kanaviçe nakışını işlerken kasnakla işleme yapmanız size kolaylık sağlayacaktır.

Kanaviçe harf örneklerini ve kanaviçe alfabe şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment