Kanaviçe (Etamin) Bebek Şablonları

Etamin şablonlarının en şirin galerisini sizler için özel hazırladık. Bebek bekleyenler, bebekleri için en ince ayrıntısına kadar hazırlık yaparlar. Örgü battaniyeler, yelekler, hırkalar, mendiller, kundaklar daha bir çok kıyafet hazırlıkları yapılır. Özellikle elişi örnekleri oldukça fazla yer almaktadır. Yeni doğan bebeklerin sağlıklı olmaları ve sağlığı için yumuşak ve pamuktan yapılmış ürünler kullanılmalıdır. Etamin şablonlarını işlerken kumaş seçimini bu yönde yapmanızda fayda var. Etamin örneklerinden neler yapabiliriz kısaca paylaşalım; bu aralar sıklıkla işlenilen mendiller ön plana çıkarıyor. Bebeğinizin ağzını silerken peçete vs. ürünler sert gelebilir bu nedenle mendiller çok kullanışlı olmaktadır. Mendilleri işlerken sadece bir kenarına işlemek daha uygun olacaktır.

Etamin bebek battaniyesi işleyebilirsiniz. Paylaştığımız etamin şablonlarından boyutları büyük olan desenleri bir defa, boyutları küçük olan desenleri ise birden fazla kullanarak battaniyeyi işleyebilirsiniz. Dilerseniz farklı etamin bebek şablonlarını bir araya getirip, güzel bir tasarım yaparak işleme de kullanabilirsiniz. Bebeğinizin beşiğine dekoratif amaçlı süs yastıklar yapabilirsiniz. Uygun olan etamin şablonlarını kullanarak kare, dikdörtgen veya şeker yastığı işleyebilirsiniz. Örgüden yaptığınız yelek, hırka, elbiselerin üzerine küçük etamin örneklerinden işleme yapabilirsiniz. Çok şık duracaktır.. Bebeğiniz odasına harika bir duvar panosu işleyip asabilirsiniz. Bebek odasının renklerine uyan bir pano, odaya renk katacaktır. Paylaştığımız etamin bebek şablonlarının her biri işlenebilir netlikte olup, kare sayılarını rahatlıkla görüp işleme yapabilirsiniz.

Paylaştığımız etamin bebek şablonların da, bebekler için kullanılan kıyafet örnekleri, biberon deseni, emzik deseni, leylek örnekleri, bebek ayak örnekleri ve beşik örnekleri vardır. Arzu ettiğiniz deseni kullanıp, işleyebilirsiniz.

Etamin bebek örneklerini ve etamin şablonları paylaşmaya devam edeceğiz. İyi çalışmalar…

Leave a Comment