Kanaviçe (Etamin) Baykuş Örnekleri

Hayvanlar doğamızın bir parçaları ve sessiz dostlarımızdır. Hayvan desenleri birçok elişi de kullanılmaktadır. Yırtıcı hayvan grubunda yer alan baykuş,doğası geresi yırtıcı türde olsa da resimlerine çoğu yerlerde rastlamamız mümkün.

Kanaviçe örneklerinde de yer alan baykuş desenlerini sizlerle paylaşmaktayız. 40+ kanaviçe baykuş örnekleri vardır. Kanaviçe baykuş desenlerinde, kızgın, şaşkın, gülen,sevimli bir çok desen bulunmaktadır.

Etamin baykuş örneklerini kullanabileceğimiz ürünler ise; tablo-pano yapılabilir, bebek ürünlerinin çoğunda etamin örneklerini kullanabilirsiniz. Bebeğinizin odasına uyum sağlayacak renkleri de tercih edebilirsiniz. Kanaviçe baykuş şablonlarını el havlusu işlemesine de uygulayabilirsiniz. Baykuş örneklerinden küçük boyutlu olanları seçip havluya işleme yapabilirsiniz. Cep telefonu kılıfı, cüzdan, gözlük kesesi ve kitap ayracı olarak işleyip kullanmak mümkün.

Kanaviçe baykuş örneklerin de deseni seçerken yapacağınız ürünlere boyutları uygun olmalıdır. Bir tablo-pano boyutundaki büyük şablonu, havluya uygulayamayız. Bu nedenle desenlere göz atarken boyutlarını da dikkat ediniz.

Kanaviçe hayvan örneklerini ve etamin baykuş şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment