Kanaviçe (Etamin) Ayıcık Örnekleri

Kanaviçe örneklerinin güller ve çiçeklerden sonra en çok tercih edilen hayvan desenlerinden biri de ayıcıklardır. Kanaviçe (etamin) hayvan örnekleri içinde bütün hayvan desenlerini bulmak mümkündür. Kanaviçe hayvan şablonların da kelebek, civciv, kuş, kedi, ayıcık desenlerini ön planda görmekteyiz.Ayıcık motiflerinin çeşitli örnekleri bulunmaktadır.

Kanaviçe ayıcık örneklerini, genellikle bebek el işlerinde kullanıldığını biliyoruz. İşlenen el ürünleri arasında kanaviçe bebek battaniyesi, etamin bebek pikesi, bebek yorganı, mama önlüğü, bebek odalarına tablo ve panolarda, havlularda vb. birçok el işlerinde kullanılmaktadır. Kanaviçe ayıcık örneklerinde; bebek doğum panosu örnekleri, bebek takvimi, kalpli ayıcık örnekleri, bebeğin cinsiyetini belirtmek için mavi-pembe renk tasarımlı örnekler, çizgi film karakteri sevimli ayıcıklar gibi çeşitli kanaviçe ayıcık örnekleri bulmanız mümkün. Kanaviçe bebek doğum panosu için gerekli olan harf ve alfabe örneklerine sitemizde bulunan kanaviçe menüsünden alfabe alt menüsünü inceleyebilirsiniz.

Kanaviçe ayıcık örneklerinde 55’den fazla ayıcık deseni vardır. Bu desenler arasında ise büyük ve küçük boyutlu etamin ayıcık şablonları bulunmaktadır. Paylaştığımız ayıcık örneklerinin hepsi işlenebilir netliktedir. Ayıcık desenlerini istediğiniz her el işinde kullanabilirsiniz. Telefon kılıfı yapabilir, kitap ayracı olarak işleyebilirsiniz. Tasarımı, nerede kullanacağınızı, renk tonlamaları tamamen size kalmış, zevkinize göre dizayn edip kanaviçe nakışını işlemeye başlayabilirsiniz.

 

Kanaviçe ayıcık örneklerini ve etamin sevimli ayıcık şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar.Kolay gelsin 🙂

 

Leave a Comment