Kanaviçe (Etamin) Araba, Uçak, Tren, Bisiklet, Uçan Balon Örnekleri

Çocukların en çok sevdiği ürünler oyuncaklardır ve oyuncaklarıyla oynarken büyük bir keyif alırlar.  Çoğu zamanda kimseyle paylaşmak istemezler. Kız, erkek çocuk olsun arabalara merakları çoktur. Her çeşit araba koleksiyonları vardır. Bütün araba çeşitleri var olsa da yinede yeni araba almak için ailelerini ikna etmek için büyük bir çaba sarf ederler. Çocuğunuzun odasına hiçbir zaman kırılmayacak ve baktıkça mutlu olacağı bir kanaviçe tablo –  pano işlemeye ne dersiniz… Eminim çocuğunuz bu fikre bayılacaktır. Kanaviçe (etamin) örneklerinin çocuğunuzun sevdiği araba modelini beraber seçim yaparak güzel bir pano işleyebilirsiniz. Çocuklar araba modellerini biz büyüklerden daha iyi bilirler. Paylaştığımız kanaviçe örneklerinde atlı araba, ferrari, klasik araba, vosvos araba, ve diğer araba modelleri de vardır. Etamin örneklerinde; kanaviçe uçak örnekleri, kanaviçe tren şemaları, etamin gemi şablonları da bulunmaktadır.

 

Kanaviçe Uçan Balon Şablonları

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için kanaviçe nakışı yapmak harika bir alternatiftir. Boş zamanınızı değerlendirirken, el işi yaparak ruhunuzu rahatlatmış olacaksınız. Kanaviçe (etamin) örneklerinden iki tane uçan balon şablonlarını sizlerle buluşturuyoruz. Kanaviçe şablonlarının iki desenden de harika panolar işleyebilirsiniz. Dilerseniz kanaviçe (etamin) örneklerini bebek pike takımlarında da kullanabilirsiniz.

Kanaviçe (Etamin) Bisiklet Şablonları

Kanaviçe örneklerinin bazı desenleri o kadar sevimli duruyor ki her yere bu örneği kullanmak istiyorsunuz. Yine o desenlerden bir tanesiyle daha karşı karşıyayız. Kanaviçe bisiklet örneklerinden iki tanesi çok şık, zarif, güzel ve işlerken ‘bir an önce bitse de sonucunu görsem’ diyebileceğiniz güzelliktedir. Etamin taşıt örneklerinden pano tablo için daha uygun desenlerdir. Fakat farklı alanlarda da kullanmak mümkündür. Kanaviçe şablonlarının boyutlarını göz önünde bulundurarak farklı ürünlerde işleyebilirsiniz. Örneğin; etamin bisiklet örneklerinden harika ve kullanışlı bir kanaviçe çantası işleyebilirsiniz.

Keyifle ve sabırla işleyebileceğiniz harika etamin (kanaviçe) taşıt örneklerini sizlere sunduk. Umarım paylaştığımız desenler arasında beğendiğiniz ve bu örnek tam benlik diyebileceğiniz şemalar vardır. Tasarımlarını kendiniz oluşturabileceğiniz her türlü kanaviçe nakışına uyan desenleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bizi takip etmeye devam edin. İlerleyen zamanlarda daha güzel kanaviçe (etamin) örneklerini ve kanaviçe şablonlarını sizlerle buluşturmaya çalışacağız. İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment