Kalp Motifli Kanaviçe (Etamin) Şablonları

Kalp deseni oldukça popüler bir motiftir. Hemen hemen her el işlerinde görmektedir. Tığ işi, kanaviçe nakışı,kurdela nakışı, makina nakışı ve bir çok nakışta kullanılmaktadır.

Kalp deseni kanaviçe de en çok havlu kenarlarına işlenmektedir. Kanaviçe kalp örnekleri, küçük panolarda, keselerde, takı kutularında ve iğnelikler de çok şık durmaktadır. İğnelik hakkında bilgi için sitemize göz atabilirsiniz.

Kanaviçe kalp örneklerinden, 40 tane kalp deseni vardır. Etamin kalp örneklerini istediğiniz renk tonlarında kullanabilirsiniz. İsterseniz üzerinde bulunan renk tonlamalarında da uygulama yapabilirsiniz. Kanaviçe kalp örneklerinin hepsi birbirinden güzel ve keyifle işleyeceğiniz desenler bulunmakta. Tek yapmanız gereken kanaviçe kalp örneklerini inceleyip, tarzınıza tasarımınızda uygun deseni bulmak.

Kanaviçe kalp örnekleri yeni başlayanlar için kolay desenler bulunmaktadır. Paylaştığımız etamin örnekleri, 2018 kanaviçe örnekleri desenleri arasında yer almaktadır. Kanaviçe örneklerinin modası geçmediği gibi kalp örneklerinin modasıda hiç geçmeyecek desenlerden oluşmaktadır.

Kanaviçe kalp,sevgi,aşk örneklerini ve etamin kalp şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar.Kolay gelsin 🙂

Leave a Comment