Kalp Desenli Kanaviçe (Etamin) Havlu Örnekleri

Kalp işareti sevgimizin bir göstergesidir. Sizlerde sevdiklerinize sevginizi göstermek için kanaviçe (etamin) kalp örneklerinden yararlanabilirsiniz.Kanaviçe kalp örneklerini; etamin havlu örneklerinde, kanaviçe masa örtüsü örneklerinde, kanaviçe tablo-pano örneklerinde kullanabilirsiniz.

Kanaviçe kalp örneklerinden 48 adet desen sizlerle paylaşmaktayız. Kanaviçe örneklerinin boyutlarını göz önünde bulundurarak seçmenizi öneriyoruz. Çünkü kanaviçe örneklerini kareleri dikkate almadığımızda beklediğimiz büyüklükte olmayabilir. Bu nedenle kanaviçe kalp örneklerini işleme yapmadan önce kumaşta karelerini sayarak desenin ne kadar yer kapladığını öğrenmiş oluruz.

Kanaviçe havlu örneklerini yaparken desenini düzgün yerleştirilmesi gerekiyor. Yanlış desen yerleşimi kötü görüntüye sebebiyet verebilir. Bu nedenle kanaviçe havlu örneklerini ayarlarken deseni dikkatlice yerleştirmek gerekir.

Kanaviçe (etamin) havlu örneklerini işleyip hediyede edebilirsiniz. Çok güzel bir el emeği hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Hediye edebileceğiniz gibi, kanaviçe havlu örneklerinden işleyip satabilirsiniz. Kendi gelirinize katkı sağlamış olursunuz.

Kanaviçe kalpli havlu örneklerinin desenleri üzerinde renkleri mevcuttur. İsterseniz aynı renk yapabilir veyahut farklı renkler de tercih edebilirsiniz. İplik seçimini kumaşınıza göre tercih etmelisiniz. Kanaviçe örneklerini işleyeceğiniz kumaşınız kalın ise kalın ip yada çift katlı ip kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde tuhafiyecilerde çok kapsamlı iplik seçenekleri mutlaka mevcuttur. Bu tür iplikleri internet ortamında da satın almak mümkündür.

Kanaviçe kalp örneklerini ve etamin şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar. Kolay gelsin 🙂

Leave a Comment