Havlularınız İçin Güzel Kanaviçe (Etamin) Örnekleri

Havlulara bir çok elişi yapılmaktadır. Her elişinin bir modası, popülerliği olduğu gibi bazı havlu örneklerinin modası hiç geçmiyor. Kanaviçe nakışı da modası hiç geçmeyen, aksine her daim kullanılan ve işlenilen bir elişidir. Kanaviçe havlu örnekleri 2018 yılında da popülerliğini koruyacaktır.

Kanaviçe (etamin) örnekleri her alanda olduğu gibi havluda da çok tercih ediliyor. Kanaviçe havlu örneklerinin diğer bir tercih amacı, erken bitmesi ve işlemenin sonucun hemen görmenizdir. Başka bir seçim özelliği ise; kanaviçe örneklerinde yapılan hatanın hemen fark edilmesi, fark edilen hatanın hemen düzeltilmesi gibi kolaylıkları da içinde barındırıyor.

Kanaviçe havlu örneklerinin desen boyutu küçük motifler tercih edilmektedir. Zira havlunun bir kenarına dikdörtgen şeklinde ayrılan bir bölümü işleyebiliyoruz. Bu nedenle kanaviçe örneklerini ard arda sıralı bir şekilde işlemeniz  veyahut sıralı olan desenleri tercih etmeniz gerekir.

Kanaviçe havlu örneklerinden, el havlusu ya da mutfak havlusu yapabilirsiniz. Kanaviçe mutfak havlusu için daha küçük desenler kullanılmaktadır. İşleme yapmadan önce mutlaka kanaviçe örneğinin boyutlarını hesaba katarak başlayın. Zira kanaviçe örneklerinin boyutu büyük gelebilir.

Kanaviçe havlu örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment