Havlu Kenarları İçin İğne Oyası Örnekleri

Havlular günlük yaşantımızda kişisel bakımımız sonrasında cilt üzerinde kalan fazla suyu almka için kullanılan ve sağlığımız açısından hijyenik bir temizliğe sahip olması gerek önemli ev tekstil ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Havluların şıklığına şıklık kazandıran havlu oyaları, her geçen gün birbirinden şık ve göz alçı örnek şeklinde oya severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Boş zamanlarını değerlendirme, el emeği göz nuru ürünleri kullanmaktan hoşlananlar, kız veya erkek çeyizinde gösterişli modellere sahip olmak isteyenler için 2018 havlu oyası örneklerini sıraladık. Sizlerde modellere göz atarak fikir sahibi olabilir ya da yapımından yararlanarak en güzel havlulara kolayca sahip olabilirsiniz.

Üçgenli çiçek motifli havlu oyası…

Bu örneğimiz oldukça şık bir model olarak birçok kişi tarafından tercih ediliyor. İster tek renk iplik kullanarak isterseniz de farklı renklerden oluşan iplikleri kullanarak oratay değişik bir havlu çıkartabilirsiniz.

Kelebek havlu oyası:

Havlu kenarlarında şirin birer kelebek figürü bulunsun isterseniz sizlerde resimdeki modeli tercih edebilirsiniz. Sade ve bir o kadar şık bir havlu oyası olan kelebek modeli, sizlerin kolayla yapabileceği özel bir modeldir.

Romantik havlu modeli:

Romantizmden hoşlananlar bunu havlu kenarlarında da belli etmeyi severler. İki kalp arasında yer alan çiçek figürü ile daha önce başka yerde görülmemiş bir havlu oyasına kolayca sahip olabilirsiniz.

Geometrik havlu oyaları:

Geometrik bir model arayanlar için seçmiş olduğumuz bu harika modeli farklı renklerden oluşan iplikler ile kolayca hazırlanmaktadır.

Leave a Comment