Güllü Kanaviçe (Etamin) Örnekleri

Kanaviçe (etamin) örneklerinin vazgeçilmezi ve geçmişten günümüze kadar beğenilen desenlerin başında gül motifi geliyor. Güllü kanaviçe (etamin) örnekleri çoğu örnekte küçükte olsa vardır. Güllü kanaviçe örneklerinin modası geçmeyen desen olduğundan işlenip uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Hatta çocuğunuzun çeyizine saklayabilirsiniz.

Kanaviçe güllü örneklerden 5 adet desen sizlere sunmaktayız. Güllü kanaviçe örneklerinden; çok güzel bir salon takımı yapabilirsiniz. Özellikle büyük güllü kanaviçe örneklerini salon takımında çok şık duracaktır. Güllü kanaviçe örneklerinden; masa örtüsü, tepsi, runner örtüsü, amerikan servis örtüsü, pano, tablo, yatak örtüsü, çarşaf takımı ve pike örtüsü olarak işleyip kullanabilirsiniz.

Güllü kanaviçe (etamin) örneklerinin desen olarak zor olanları kısa sürede bitebilecek ürünlerde kullanabilirsiniz. Kanaviçe nakışı uzun süren bir el emeği olduğu için, ürünlerde kullanacağınız desenlerin boyutlarıda önemli. Çok ağır bir desenle pike takımı işlemeye çalışırsanız uzun sürede biteceğinden işlemeyi yaparken sıkılabilirsiniz. Bu nedenle büyük işlere daha kolay kanaviçe örneklerini tercih etmekte fayda vardır. Küçük işlerde; masa örtüsü, salon takımı örtüsü, pano gibi ürünlerde ağır desenleri tercih edebilirsiniz.

Güllü kanaviçe örnekleri işlenebilir netlikte olup, ister telefonunuza indirin, isterseniz yazıcıdan çıktısını alıp işlemeye başlayabilirsiniz.Güllü kanaviçe örneklerinin renk tonlamaları desenin üzerinde mevcuttur. İstediğiniz renk tonlamalarını tercih edebilirsiniz.

Kanaviçe örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment