Etamin Yeni Bebek-Çocuk Tablo Şablonları

Etamin, kanaviçe kültürümüzde uzun süredir yapılan elişilerin başında gelmektedir. Geçmiş zamanlarda genel olarak karyola için kullanılan kumaşların tek bir kenarına kanaviçe örnekleri işlenirdi. Zamanla masa örtüleri sehpa örtüleri içinde işlenmeye başlandı.

Günümüzde kanaviçe etamin örneklerini neredeyse her alanda kullanmaktayız. Tablo-pano kanaviçe örnekleri, masa örtüsü kanaviçe örnekleri, runner etamin örnekleri, saat etamin şablonları, bebek nevresim takımı etamin örnekleri, kolye küpe etamin şablonları vb. hayatımızın bir çok alanında etamin kanaviçe görmekteyiz. Son zamanlarda tablo- pano tercih edilmektedir. Kanaviçe elişi örneklerinin modası hiçbir zaman geçmemektedir. Geçmiş zamanlarda yapılan kanaviçeler günümüzde yeniden değerlendirip çeşitli ürünlerde kullanılmaktadır. Bunların başında pike takımı ve seccade takımı gelmektedir.

Bu yazımızda sizlere hem bebek odalarında kullanılabilecek hemde normal olarak kullanabileceğiniz tablo-pano kanaviçe örnekleri paylaşıyoruz. Kanaviçe örneklerimizin şablonaları işlenebilecek netliktedir. Ayrıca kanaviçe şablonlarının iplik numaralarını paylaşarak aynı örneği yapmanızda kolaylık sağlamaktayız. Dilerseniz farklı renklerle kanaviçe örneklerinizi yapabilirsiniz.

Birbirinden güzel kanaviçe etamin tablo-pano örneklerini keyifle işlemeniz dileğiyle. İyi çalışmalar. 🙂