Etamin Tablo – Pano Örnekleri (Dikdörtgen)

Ev dekorasyonunda bir çok aksesuar kullanılmaktadır.Bunların başında vazolar, şamdanlar, biblolar, çerçeveler, tablo ve panolar gibi aksesuarlar tercih edilmektedir. Duvarlarda kullanılan tablo ve panolar bazen bir doğa resmi, hayvan resimleri, çiçek resimleri gibi hazır ya da elişi olarak tercih ediliyor. Hazır tablo – pano kullanmak isteyenler için çeşitli internet sitelerinden araştırıp satın alabilirler.

Hazır tablo –  pano kullanmak istemeyenler, el emeği tablo – pano işlemek isteyenler için kanaviçe (etamin) örneklerinden güzel bir galeri hazırladık. Kanaviçe (etamin) örneklerinin ortak noktası dikdörtgen olmasıdır. Kanaviçe (etamin) örneklerinde genelde çiçek, gül desenleri vardır. Hoş güzel ve orta boyutlu etamin tablo – pano örnekleri işleyebilirsiniz. Etamin tablo örneklerinde, küçük büyük orta boyutlarda pano işleyebilirsiniz. Etamin tablo örneklerinde, lale desenleri, gül desenleri, gelincik desenleri ve seveceğiniz çiçek şablonları bulunmaktadır. Kanaviçe tablo örneklerini desenin duruş şekline göre aşağıya doğru dikdörtgen ve ya yana doğru dikdörtgen şekilde işleme yapabilirsiniz. Paylaştığımız etamin örneklerinde de aşağı ve yana doğru dikdörtgen şekillerinde desen bulunmaktadır.

Paylaştığımız etamin örneklerini aynalı pano olarak ta işleyebilirsiniz. Sitemizde işlenmiş olarak paylaşmıştık. Sizlerde kanaviçe aynalı tablo – pano yapmak isterseniz, Kanaviçe Nakışlı Aynalı Pano sayfamızı inceleyebilirsiniz. Kanaviçe Nakışlı Aynalı Pano örneği salonunuza çok yakışacaktır. Aynalı olması salonunuzu daha geniş gösterirken, kanaviçe nakışı ise salonunuza şıklık katacaktır.

Not: Kanaviçe örneklerini resimli olarak bütün haliyle de paylaşmaya özen gösteriyoruz. Resimli hali paylaştığımız kanaviçe (etamin) örneklerinin ilk desendedir. Bir sonraki kanaviçe örneklerden ilk desenler daima bütün resimli şablondur.

Yeni kanaviçe örneklerini, en güzel kanaviçe tablo – pano örneklerini eklemeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin. İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment