Etamin (Kanaviçe) Masa Örtüsü ve Runner Örnekleri

Etamin (kanaviçe) örneklerinden masa örtüsü en çok tercih edilen ürünler arasında. Etamin örneklerinden 5 adet kanaviçe runner ve masa örtüsü örneklerini sizlerle paylaşıyoruz. Kanaviçe masa örtüsü örneklerinin 2 tanesi çok sevimli civciv desenleri süslüyor. Hayvan sever okuyucularımız için ideal bir kanaviçe örnekleridir.

Diğer 3 adet ise biri mutfağınız için güzel şık meyve desenli, diğerleri salon takımı örtüsü için uygundur. Kanaviçe örneklerini istediğiniz alanda kullanmak mümkün. Kanaviçe masa örtüsü örneklerini farklı olarak amerikan servisi olarak işleyip kullanabilirsiniz.Etamin masa örtüsü örnekleri üzerinde renk seçenekleri bulunduruyor. Fakat siz istediğiniz renk tonlamalarını kullanabilirsiniz.

Kanaviçe örneklerinin en güzel elişi örneklerinde kullanabilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz etamin örneklerini tablo – pano, havluya uygun boyutlarda ise şık bir el havlusu işleyebilirsiniz. Dekoratif olarak muhteşem güzellikte yastıklar işleyebilirsiniz. Yastıkları aynı örneklerden bir kaç tane işleyebileceğiniz gibi, rengarenk farklı farklı desenlerde işleyip koltuklarınıza renk katabilirsiniz.

Kanaviçe runner ve masa örtüsü örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment