Dikdörtgen Şeklinde Kolay Kanaviçe (Etamin) Tablo-Pano Şablonları

Kanaviçe (etamin) nakışından tablo-pano yapmak istediğinizde birçok seçenekle karşılaşabilirsiniz. Kanaviçe örneklerinde çiçek desenlerinden tutun da hayvan desenlerine kadar bir çok farklı kanaviçe örnekleri görmek mümkün. Kanaviçe nakışında, tablo-pano denilince; çiçek ve doğa desenlerinin ön planda olduğunu görmekteyiz.

Kanaviçe tablo-pano örneklerini kare,dikdörtgen ve oval yapılmaktadır. Bu yazımızda sizlere çok tercih edilen ve evinizi süsleyecek olan dikdörtgen tablo örneklerini paylaşacağız.Kanaviçe dikdörtgen tablo örneklerinde çiçek desenleri yoğunlukta olduğu gibi farklı desen seçeneklerini de sunmaktayız.

Kanaviçe tablo-pano örneklerinde paylaştığımız bir kaç desendeki çiçekleri tek motif halinde de işleyip kullanabilirsiniz. Kanaviçe tablo örneklerinin üzerinde renk seçeneklerini sunulmaktadır. Kanaviçe tablo örnekleri işlenebilir netliktedir.

Kanaviçe tablo örneklerini çeyiziniz için yapmak istiyorsanız, kumaşa işleyip daha sonrasında çerçeve yaptırabilirsiniz. Çerçeveli halinde tabloyu kırılmadan saklamak zor olursa bu yöntemi kullanabilirsiniz. Ayrıca kanaviçe tablo örneklerinin dış veya iç çerçevelerine ayna yaptırarak, tablonuza farklı bir şıklık katabilirsiniz. Web sitemizde bulunan kanaviçe nakışlı aynalı pano sayfamızdan, aynalı tablo örneğimizi inceleyip, fikir sahibi olabilirsiniz.

Kanaviçe (etamin) pano-tablo örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

 

 

Leave a Comment