Çizgi Film Karakterli Kanaviçe (Etamin) Örnekleri

Çizgi filmler çocukların en çok sevdiği, karakterlerinin ürünlerini kullandıkları sevimli film karakterleridir. Kanaviçe örneklerinde de bir çok çizgi film karakterleri kullanılmıştır. Kanaviçe çizgi film karakterli örnekleri, bebek el işleri yapacağınız tüm ürünlerde kullanabilirsiniz. Bebeğinizin, çocuğunuzun sevdiği çizgi filmlerden el işleri yapabilirsiniz.

Kanaviçe (etamin) çizgi film örneklerinde kanaviçe bugs bunny örnekleri, ördek ve civciv karakterli vardır. Kanaviçe bebek battaniyesi örneklerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca takım olarak yorgan takımı veya pike takımı işleyip kullanabilirsiniz.

Kanaviçe çizgi film örneklerinde kız çocuklarının daha çok izlediği sindirella, pamuk prenses, deniz kızı, karlar kraliçesi elsa desenleri de bulunmaktadır. Kanaviçe örneklerinden sıralı halde işleyip pike takımı yapabilirsiniz. Aynı kanaviçe örneklerinden pano-tablo işleyip odadaki uyumu daha da arttırabilirsiniz. Kanaviçe pamuk prenses örnekleri de paylaştığımız desenler arasında mevcuttur.Ayrıca kanaviçe yedi cüceler örnekleri de vardır. Her ikisini tasarım yapıp birlikte işleyebilirsiniz.

Kanaviçe pamuk prenses, etamin rapunzel örnekleri, kanaviçe sindirella örnekleri, etamin aladdin örnekleri, kanaviçe uyuyan güzel örnekleri, etamin deniz kızı örnekleri de paylaşımımız da vardır. Bütün halde bulunan kanaviçe çizgi film örneklerini dilerseniz ayrı ayrı da kullanabilirsiniz. Dilerseniz büyük bir tablo halinde işleyip çocuğunuzun odasına asabilirsiniz.

Çocukluğunda temel reis çizgi filmini izlemeyen yoktur herhalde. Gücünü ıspanaktan alan çizgi film karakterimize safinaz eşlik etmektedir. Kanaviçe temel reis örneklerinden bir kaç tane sizlerle paylaşmaktayız. Sevdiğiniz çizgi film karakteri temel reis ise hemen kumaşları alıp temel reis ve safinazı işlemeye başlayabilirsiniz. Küçük boyutlu kanaviçe temel reis örneklerini el havlusu olarak işleme yapabilirsiniz.

Kanaviçe çizgi film örneklerini ve etamin çizgi film şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment