Çiçek Desenli Kanaviçe (Etamin) Salon Takımı Örnekleri

Çeyizini hazırlayan genç kızlar, yeni eve taşınıp yeni eşyalar aksesuarlar almayı planlayanlar, hediye için el emeği ürün düşünenler kanaviçe (etamin) nakışını denemeyenler için büyük bir fırsat sizleri bekliyor. Genç kızlar çeyizleri için bir çok elişi örneklerini yapmaktadırlar ya da satın almaktalar. Kanaviçe salon takımı örneklerini de deneyebilirler. Çevrelerinde kanaviçe nakışını işleyenlere işletip sandıklarına koyabilirler. Tabi bütün etamin örneklerinden yapmak olmaz. En çok beğendiğiniz etamin örneklerini seçmekten başlayabilirsiniz. Yeni eve taşınacak olan hanımlar yeni ev yeni eşyalar demektir. Yeni eşyalar yeni aksesuarlar yeni örtüler mutlu bir aile ortamı demektir. Sizlerde yeni kanaviçe örnekleri yapmak istiyorsanız kanaviçe salon takımı örneklerini inceleyebilirsiniz. Kanaviçe örnekleri yeni modelleri sizlerle paylaşıyoruz. 20 tane yeni kanaviçe örnekleri vardır. Bu yazımızda beğenmediğiniz veya aradığınız örnek yok ise diğer paylaştığımız örneklere bakabilirsiniz.

Etamin örneklerini işlemek çok emek ve sabır isteyenler bir el işidir. Kanaviçe örneklerinin sonuçlarını görünce verdiğiniz emeğe, parayla işletiyorsanız verdiğiniz paraya değecektir. O kadar güzel ürünler çıkıyor ki, çıkan ürünü gördükten sonra bir çok farklı ürünleri de denemek istiyorsunuz. Bir masa örtüsünün güzelliğini görünce yanına etamin tablo pano yaptırmamak elde değil. Etamin şablonlarından saatlerde muhteşem duruyor. Mutfağınıza,  odanıza, antreye uygun olduğunu düşündüğünüz odalara kanaviçe duvar saati yaptırabilirsiniz. Sevdiğiniz, gönül hatırı olan arkadaşlarınıza ev hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Manevi değeri yüksek bir hediye olacaktır. Kanaviçe salon takımı örneklerini sipariş karşılığında işleyip satabilirsiniz. Güzel bir kazanç kapısıdır.

Paylaştığımız kanaviçe salon takımı örneklerinde leylak şemaları, gül şemaları, siyah beyaz sade çiçek örnekleri, lale şemaları, kalpli gül şeması, orkide çiçek şeması, papatya şemaları gibi şablonlar mevcuttur.

 

Kanaviçe çiçek desenli salon takımı örnekleri ve etamin örneklerini eklemeye devam edeceğiz. İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment