Birbirinden Güzel Havlu Kanaviçe (Etamin) Örnekleri

Kanaviçe havlu örneklerinin desenleri hem kolay hemde basit örneklerden oluşur. Etamin örneklerine yeni başlayanlar için öğrenmek açısından başlayabilecekleri en güzel örnekleri kanaviçe havlu örneklerinde bulabilirler. Kanaviçe nakışı ağır ilerleyen ve zaman alan bir el nakışıdır. Kanaviçe öğrenmek isteyenler küçük el işlerinden başlarlarsa kanaviçe nakışını daha çok seveceklerdir. Bu yüzden en ideal el işi havlu işlemek olacaktır.

Kanaviçe (etamin) havlu örneklerinde birbirinden güzel kanaviçe şablonları sizleri bekliyor. Peki kanaviçe havlu şablonların da neler var bir göz atalım isterseniz; ağırlıklı olarak kanaviçe gül örnekleri bizi karşılıyor. Hemen hemen tüm el işlerinde yoğunlukla kullanılan gül örneği havlu örneklerinde de görmekteyiz. Kanaviçe gül örnekleri; tekli, buket halinde, kelebek desenler olarak karşımıza çıkıyor. Kanaviçe havlu örnekleri havlu boyutlarına uygundur. Yinede sizler desen seçerken tedbir amaçlı desenin boyutuna göz atınız. Kanaviçe havlu örneklerini sıralı bir şekilde ard arda veyahut sadece iki kanaviçe örneği işleyebilirsiniz. Kanaviçe havlu örnekleri tek başına havlu için küçük kalacağından desene göre iki veya daha fazla etamin havlu örneklerini işleyebilirsiniz. Farklı iki deseni bir havluya da işleyebilirsiniz. Renk tonlarını aynı tutarak bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Kanaviçe (etamin) havlu örneklerinin desenleri işlenebilir netliktedir. Renk seçenekleri üzerinden bulunan renklerin aynısını uygulayabilir ya da farklı renk tonlarını da kullanıp işleme yapabilirsiniz. Bazı kanaviçe havlu örnekleri mutfak havlusu olarak ta işleyebilirsiniz. Mutfak havlusu için uygun örneklerde mevcuttur.

 

Kanaviçe havlu örneklerini ve etamin el havlusu şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar.Kolay gelsin 🙂

Leave a Comment