Beyaz Bebek Örgü Yelek Modelleri

Kış aylarında, sonbahar aylarında, serin havalarda bebeklerimizi korumak için en kullanışlı ve dayanaklı ürünler bebek örgü yelek modelleridir. Bebeğinizin sağlıkla büyütmek ve soğuklardan korumak için en güzel yöntem bebeğinize yelek giydirmektir.Yelek modelleri 2018 bebek örgü yelek modellerini de kapsamaktadır.

Bebek yeleklerinde genellikle tüm renkler kullanılmaktadır. Saflığın, temizliğin rengi olan beyaz renk, tüm bebek örgü yelek modellerinde de tercih edilmektedir. Beyaz örgü yelek modelleri daha çok aylık yelek modellerinde kullanılmaktadır.Bebek örgü yelek modelleri bebek görme hediyesi olarak, torununuza, yeğeninize, akrabanızın bebeklerine hediye olarak verilebilecek en güzel el emeği ürünlerdir.Yazımızda sizlere 4 adet beyaz bebek örgü yelek modellerini paylaşacağız.

1-Burgu Örneği Bebek Örgü Yelek Modelleri

Burgu örneği bebek yeleğimiz yeni doğan bebekler için çok şık ve rahat kullanımıyla ön plana çıkıyor. Bebek yelek modellerinde burgu tekniğiyle sade ve şık bir yelek modeli görmekteyiz. Örülen bebek örgü yelek modellerini renkli kurdele, iplikler, boncuklarla süsleme yapabilirsiniz veya resimdeki gibi sade şekilde örebilirsiniz.Süslemeleri yaparken bebeğinizin sağlığına zarar vermeyecek ürünler tercih edilmedir. Yapılan boncuk, düğme, ponpon gibi ürünlerin sağlamlığına dikkat edilmelidir.

2-Oklava Örgü Yelek Modelleri

Oklava ile yapılan bebek örgü yelek modelimiz üst modelde olduğu gibi sade ve aylık bebekler için uygundur. Oklava yardımıyla örülen yelek, yuvarlak plastik boru kullanılarak da örülebilir. Örülen bebek örgü yelek modelinin alt kısmına ince kurdele ile süsleyip bitirebilir ya da farklı süslemeler kullanabilirsiniz.

3-Robalı Sarı Papatyalı Yelek Modelleri

Robalı bebek örgü yelek modeli hafif kollu olup, beyaz iplikle örülmüştür. Örülen beyaz örgü yelek modelinin üzerini papatya çiçeğiyle süslenmiştir. Dilerseniz daha renkli iplikle farklı çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Bu tür sade yelek örgüleri üzerine brezilya nakışı küçük örnekler çok yakışıyor. Web sitelerinde araştırma yaparak brezilya nakışı ile süsleyebilirsiniz.

 

4-Aslan Pençesi Bebek Örgü Yelek Modelleri (Süpürge Örgü Modeli)

Son örneğimiz ise aslan pençesi bebek örgü yelek modelidir.Diğer bir adı ise süpürge örgü modeli. Yelek modeli sadeliğiyle ön planda.2-3 yaş için bebek örgü yelek modeline uygundur. İlmek sayılarını daha az tutarak daha küçük yelekte örebilirsiniz.

Paylaştığımız beyaz bebek örgü yelek modellerinin ilmek sayılarına göre küçük veya büyük yelek modelleri örebilirsiniz.

Leave a Comment