Bebek Örgü Yelek Modelleri

Kış mevsiminin gelmesiyle yeni örgüler, yarım kalan örgüler gün yüzüne çıktı. Akşam saatlerinin uzun olması nedeniyle örgü örmek vakit geçirmenin en güzel el işlerinden biridir. Örgü modelleri arasında en çok yapılan el işi, bebek yelek modelleri, örgü battaniye modelleri, örgü şal modelleri, tığ örgü modelleri gibi bir çok model ve örnekler vardır.

1-  Kahve Çekirdeği Bebek Yelek Modelleri

Yavruağzı bebek yelek modelleri, kahve çekirdeği  örneğiyle yapılmaktadır. Bebek yelek modeli yeni doğan bebekler için ideal modeldir. İstenilen renklerde yapabilirsiniz. Kurdela ile süslenmiş olan bebek yeleği modelinde sizler farklı süslemelerde kullanabilirsiniz.

2-Çam Dalı Bebek Yelek Modelleri

Kiremit renkli olan bebek örgü yelek modelimiz, çam dalı örgü örneğiyle örülmüştür. 1 yaş üstü bebek yelek modellerine uygun olan örneğimizi istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Örgü yelek modellerini çift renk veya daha fazla renk kullanıp yapabilirsiniz. Renkleri bebeğinizin cinsiyetine uygun yapabileceğiniz gibi ortak renklerde kullanabilirsiniz.

3-Yeşil Renkli Bebek Yelek Modelleri

Son bebek örgü yelek modellerimiz ise düz örgü tekniğiyle örülmüş olup, bebek yeleğimiz aynı tonlarda süslemeleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Örgü bebek yelek modellerini sade düz örgü ile örülüp üzerine süslemeler yapılarak çok şık bebek örgü yelek modelleri yapabilirsiniz. Örgü yelek modelleri örneğimizde çift renk yapılmıştır. İsterseniz tek renk yapıp,süslemelerini farklı renk tonlarıyla kendi tasarımınızı ortaya çıkarmış olursunuz.

 

Leave a Comment