Bebek Odası İçin Kanaviçe (Etamin) Duvar Saati Örnekleri

Bebek odasını dizayn ederken bir çok eşyaya ihtiyaç duyarız. Bir çok ele emeği yelekler, hırkalar, patikler, battaniyeler, pikeler yapılır. Bebeğinizin odasına keyifle yapacağınız ve daima kullanacağınız bir duvar saati işleyebilirsiniz.

Kanaviçe duvar saati örneklerinden, bebeğinizin odasına uygun etamin duvar saati örneklerini sizler için derledik. Kanaviçe duvar saati örnekleri, bir bebek odasına yakışacak güzellikte.

Etamin duvar saati örneklerini, ister erkek bebeğinize göre isterseniz kız bebeğinize göre renklendirip işleyip kullanabilirsiniz. Kanaviçe bebek saati örneklerinde renk alternatifleriyle paylaşmaktayız. Dilerseniz farklı renklerde yapabilirsiniz.

Bebek odasına uygun olarak hayvan desenli kanaviçe örneklerini tercih edebilirsiniz. Hayvan desenli kanaviçe örneklerinin yanı sıra bebek desenli kanaviçe örnekleri, kalpli kanaviçe saat örnekleri, bebek ayakkabılı kanaviçe saat örneklerinden bir tanesini de işleyip kullanabilirsiniz.

Kanaviçe örneklerini işlerken kolaylık açısından kasnakta işlenmesini tavsiye ederiz. Kumaşta bulunan kareleri daha iyi seçip rahatlıkla işleme yapabilirsiniz. Kasnak kullanmanın diğer bir faydası ise, ipi fazla çekilmemesini sağlamak böylece çok sıkı işlemenin önüne geçilmiş oluruz. Kanaviçe saat örneklerini, kumaş renklerini açık renkte seçebileceğimiz gibi koyu renk bir kumaşa da işleyebilirsiniz. Koyu renk kumaşa işleneceği zaman, kanaviçe örnekleri ipliklerini açık renk tonlarını kullanmak daha iyi olacaktır.

Kanaviçe duvar saati örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment