Bebek Doğum Panosu Kanaviçe (Etamin) Örnekleri

Kanaviçe bebek örneklerinden son zamanlarda çok revaşta olan ürünlerden biri bebek doğum panolarıdır. Bebeklerimiz için en güzel hatıra ve bir ömür boyu hem saklayabilecekleri hemde kullanabilecekleri bir bebek doğum panosu işlemesi yapabilirsiniz.

Bebek doğum panolarını tahta kasnak üzerinde işleyip, ayrı bir çerçeveye gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz. Kanaviçe bebek doğum panolarının hazır desenleri var. Bunları sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca farklı kanaviçe bebek örneklerini de sizlerle paylaşmaktayız. Paylaştığımız kanaviçe bebek örneklerini sizler kendi tasarımınızı oluşturarak bebek doğum panosu yapmanıza yardımcı olacaktır.

Kanaviçe (etamin) örneklerinden yapılabilecek başka bebek ürünleri ise; kanaviçe bebek battaniyesi, etamin bebek pikesi, bebek yaka önlüğü, bebek yorgan takımı vb bir çok ürün için işleme yapabilirsiniz. Kanaviçe örneklerini yaparken seçeceğiniz kumaş türü bebeğinize uygun özellikte olmasına dikkat ediniz. Eğer bebeğiniz için uygun değilse başka alternatifleri deneyebilirsiniz. Örneğin bir kanaviçe bebek pikesi için kumaş bulamadıysanız, kanaviçe örneklerini ayrı bir kumaşa işleyip, pikeye monte edebilirsiniz. Hem bebeğiniz için sağlıklı olur hemde işlediğiniz kanaviçe örneğiniz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kanaviçe bebek örneklerini kız ve erken bebeğiniz için farklı ve ya aynı renklerde işleme yapabilirsiniz. Veyahut bebeğiniz odasına uygun olsun isterseniz, bebeğiniz oda renginin tonlarını da kullanabilirsiniz.

Kanaviçe örneklerinde alfabe desenleri de mevcuttur. Dilerseniz sitemizde kanaviçe kategorisinden alfabe alt menüsünü de inceleyebilirsiniz.

Kanaviçe bebek örneklerini ve etamin bebek doğum panosu şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar. Kolay gelsin 🙂

Leave a Comment