Bebek Battaniyesi İçin Kanaviçe (Etamin) Örnekleri

Bebek battaniyeleri bebeğimizi soğuktan korumak için ve yeni doğan bebeğimizi kundaklamak için kullandığımız kullanışlı, sağlıklı ürünlerdir. Bebek battaniyeleri örgü, kanaviçe, kurdela nakışlı, pamuklu, tığ işi, triko gibi hazır bebek battaniyelerde vardır.

Kanaviçe bebek battaniyesi örnekleri, bebeğinizin için süslü, şık ve sağlığına uygundur. Kanaviçe bebek battaniyelerini etamin kumaşına yapabilirsiniz.Veyahut etamin yada farklı bir sayılabilen kumaşa kanaviçe örneklerinden işleyip başka bir kumaşa monte yapılarak kullanabilirsiniz.

Kanaviçe bebek battaniyesi örneklerinin erkek, kız bebeğinize uygun desenleri seçip işleyebilirsiniz. Kanaviçe örneklerinin renklerini kendi zevkinize göre renklendirebilirsiniz. Bebek battaniyesini açık renk kumaş kullanılırsa işlediğiniz desen kendini daha iyi göstermiş olur.

Kanaviçe işlemeli bebek battaniyesini bebeğinize kullandıktan sonra bebeğinizin için saklayıp en güzel bebeklik hatırasına dönüştürebilirsiniz. Geçmiş yılları yad etmek için en güzel hatıra bebeklikten gelen eşyadır. Belkide kızınız veya oğlunuz kendi çocuğunu bile işlediğiniz battaniyede büyütür..

Kanaviçe örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂