Bebeğiniz İçin Sevimli Kanaviçe (Etamin) Örnekleri

Bebeğimiz için aylar öncesinden hazırlıklar yapmaya başlarız. Bebeğimiz için her zaman en iyisini en güzelini isteriz. Şüphesiz en iyilerine ve en güzellerine layıktır tüm bebekler. Bebek odasını ve kıyafetlerini hazırlarken el emeği ürünler daha çok tercih edilir.

El emeği göz nuru işlemelerin başında kanaviçe örnekleri geliyor. Kanaviçe bebek örneklerinden bebeğiniz için ; bebek battaniyesi, bebek doğum panosu, bebek panosu, bebek yorganı ve pikesi işleyip kullanabilirsiniz.

Bebek örgü yeleklerinin üzerine kanaviçe bebek örneklerinden küçük desenleri inceleyip bebek yeleğinin üzerine işleyip şıklık katabilirsiniz. Kanaviçe bebek örnekleri menüsüne göz atarak birbirinizden güzel kanaviçe örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Kanaviçe (etamin) bebek örneklerinden 5 adet desen paylaşmaktayız. Kanaviçe bebek örneklerini işlerken desenin boyutlarını iyi ayarlamak gerekiyor ki desen tam ortalanmış olsun. Bunu ayarlamak için kanaviçe örneklerinin üzerinde bulunan karelerden yararlanacağız. Kanaviçe örneklerinin kenarlarında bulunan 10-20-30 sayılar desenin boyutunu göstermektedir. Bazı kanaviçe örneklerinde bu sayılar olmayabilir. Desen sayısını bulmak için kareleri tek tek en-boy olarak sayıp bulabiliriz.

 

Kanaviçe bebek örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment