89 adet Karışık İğne Oyası Örnekleri 2020

2020 yılının ilk yeni iğne oyaları örnekleri sizlere sunuyoruz. Yeni başlayanlar için resimli anlatım bulunmaktadır. İğne oyası örneklerine yeni başlayanlara birden fazla resimli anlatım galerimize yükledik. İğne oyaları resimlerden kolayca çıkartılıp öğrenilmektedir. İğne oyası örneklerine yeni başlayanlar galerimizde bulunan resimlerden kendilerine uygun olan resimli anlatımları inceleyerek rahatlıkla iğne oyası yapabilirler. İğne oyası el emeği göz nuru çok zahmetli bir o kadar keyifle yapılan el işi örneklerimizdendir. İğne oyası yaparken ilk zamanlarda yaptığınız örnek-desen orantılı olmayabilir. Zamanla eliniz alıştığında göreceksiniz ki iğne oyası örnekleriniz çok güzel olmaktadır. Bunun için iğne oyası yaparken biraz sabırlı olmak gerekiyor. Gerçekten sabr ettiğinizde ve çabaladığınız da sizlerde göreceksiniz harika ürünler ortaya çıkaracaksınız. Öyle bir zaman gelecek ki sizlerde kendi deseninizi ve örneğinizi tasarım yapma aşamasına geleceksiniz.

İğne oyası güzel bir kazanç kapısı olarak karşımıza çıkıyor. Bir çok hanım ev bütçesine katkı sağlamak için iğne oyları yapıp satıyor. İğne oyası yazmalar, iğne oyası havlu kenarları örnekleri, iğne oyası salon takımı örnekleri için gül yapımı, iğne oyası kolye-küpeler gibi bir çok alanda satışı yapılmaktadır. İğne oyası çevrenizde yapan yok ise ve sizlerle öğrenmek istiyorsanız bulunduğunuz ildeki halk eğitim merkezlerine, kültür merkezlerine kurs başvurusu yapabilirsiniz. Kursa gitmeye zamanın yok diyorsanız internet sitelerinde video çekip iğne oyalarını örneklerini yapan kişilerden öğrenebilirsiniz.

Sizler paylaştığımız iğne oyası örneklerini havlu kenarlarına,iğne oyaları yazma kenarlarına,iğne oyaları tülbent kenarlarına,iğne oyaları namaz başörtüsü kenarlarına, salon takımı iğne oyası örneklerine, kolyelere küpelere uygulayabilirsiniz.

 

İğne oyası örneklerini yazma yapacak iseniz yazmanın renklerine uygun olarak tek renk veyahut birden fazla renk kullanarak yapabilirsiniz. Bir kaç iğne oyası örnekleri beğendiyseniz yazmanın kenarına küçük birer örnek yaparak hangisinin daha iyi durduğuna bakıp karar verebilirsiniz. İğne oyası örneklerinden havlu kenarları yapacak iseniz büyük havlu ise havlunun boyutuna uygun örnekler seçmek daha iyi olacaktır. Eğer ki mutfak havlusu için iğne oyaları yapacak iseniz küçük iğne oyası örnekleri tercih etmelisiniz. Fular yada salon takımı için iğne oyası örnekleri yapacaksanız kat kat gül olan örnekleri seçmek daha doğru olacaktır.

Elişinize göre çeşitli iğne oyası örnekleri sayfamızda mevcuttur. Diğer iğne oyası örneklerimizi paylaştığımız sayfaları incelemenizi tavsiye ederiz.

İyi Çalışmalar… 🙂