2022 Yılının En Güzel Etamin-Kanaviçe Havlu Örnekleri

Kanaviçe – etamin örneklerinde en çok işlenen elişi türlerinden biri havludur. Havlu günlük hayatımızda çok sık kullandığımız bir üründür. Kanaviçe havluları alıp işleme yaparak kendiniz kullanabilir veya hediye olarak verebilirsiniz. Kanaviçe-etamin örneklerinde işlemeye geçmeden önce hangi etamin örneğini yapacağımıza karar vermek çok zaman almaktadır. Hangi etamin örnekleri havluya uygundur? Kanaviçe örnekleri havluda nasıl duracak? Örnek havluya sığacak mı? Gibi sorular hepimizin aklına gelmektedir.

Etamin havlu örneklerini paylaşırken dikkat ettiğimiz nokta küçük veya büyük havlulara göre etamin-kanaviçe örneklerini sizlerle buluşturmak. Etamin havlu örneklerini şablonlarının bütün halini de mümkün olduğunca paylaşmaktayız. Artık etamin havlu örneklerinin iplik numaralarını da sizlerle paylaşıyoruz. Birebir aynı kanaviçe havlu örneklerini yapmak isterseniz, galeride bulunan beğendiğiniz etamin havlu örneklerinin iplik numaralarını alıp aynı örneği işleyebilirsiniz.

Etamin-kanaviçe kolay havlu örnekleri, etamin-kanaviçe basit havlu örnekleri, etamin-kanaviçe küçük havlu örnekleri ve etamin büyük havlu örnekleri için desenler, modeller bulabilirsiniz. Etamin havlu örneklerin de havlulara sığmayacak desenlerde vardır. Bu desenleri yüklememizin sebebi içinden bir bölümünün havlulara uygun nitelikte ve güzellikte olmalarıdır. Etamin örneği kendi halinde bir başka güzel fakat havlu için uygun çiçek, kelebek, fincan, vazo gibi desenler havlularda şahane duracaklardır. Sizlerde deneyip görebilirsiniz. Ayrıca birkaç minik, küçük etamin havlu desenlerini bir arada tasarlayarak harikalar oluşturabilirsiniz. Birçok etamin severler birden fazla küçük, minik örnekleri alıp tek bir havluda birleştirmektedir.

Galerimizde sizlere hitap edecek olan güzel etamin-kanaviçe havlu örneklerimizi, ister küçük havlulara, ister büyük havlularınıza kolayca uygulayabilirsiniz.

 

 

Kanaviçe havlu örneklerinde mutfak havlusu için çeşitli desenler bulunmaktadır. Mutfak havlusuna işleyebileceğiniz küçük meyveler, tabak şablonları, fincan modelleri, çatal-bıçak şablonları gibi desenleri bulabilirsiniz. Mutfakta kullanılan tüm eşyaların etamin-kanaviçe örneklerini galerimizden alabilirsiniz.

İyi Çalışmalar… 🙂

Leave a Comment